استاندار قم مشکلات مردم دستجرد را پیگیری کرد
استاندار قم مشکلات مردم دستجرد را پیگیری کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی استانداری قم، استاندار قم روز جمعه در سفری سرزده به بخش دستجرد از طرح نهضت ملی مسکن و همچنین طرح‌های عمرانی این بخش بازدید و دستورات لازم برای تسریع در روند تکمیل آنها را صادر کرد. سیدمحمدتقی شاهچراغی […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی استانداری قم، استاندار قم روز جمعه در سفری سرزده به بخش دستجرد از طرح نهضت ملی مسکن و همچنین طرح‌های عمرانی این بخش بازدید و دستورات لازم برای تسریع در روند تکمیل آنها را صادر کرد.

سیدمحمدتقی شاهچراغی استاندار در بازدید از طرح نهضت ملی مسکن شهر دستجرد با تاکید بر اینکه روند آماده سازی و ساخت باید مستمر باشد، گفت: با توجه اهمیت آماده کردن اماکن عمومی، مذهبی و خدماتی در طرح نهضت ملی مسکن ادامه ساخت یکی از مساجد، به شهرداری واگذار شد تا با کمک خیرین به سرعت تکمیل شود.

پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم

وی در بخش دیگری از این بازدید باتوجه به مطالبه مردمی شبانه روزی شدن خدمات درمانی در درمانگاه دستجرد در گفت‌وگوی تلفنی با رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم دستور بررسی میدانی این موضوع و تامین نیازمندی‌های درمانگاه را صادر کرد.

پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم

شاهچراغی همچنین در بازدید از طرح ساخت تقاطع غیرهمسطح باغیک-دستجرد با تاکید بر اهمیت این تقاطع در تماس با مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قم بر تسریع در روند ساخت این طرح تاکید کرد.

پیگیری صدور سند مالکیت برای زمین‌های قطعه ۱۱۵۱ همت آباد، توسعه ۵۰ هکتاری ناحیه صنعتی دستجرد، اصلاح نقاط حادثه خیز فوجرد و طینوج و تعیین تکلیف ورودی‌های شهر دستجرد از جمله مواردی بود که در این سفر پیگیری شد.

پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم

همچنین استاندارقم با حضور در آئین عبادی سیاسی نمارجمعه شهر دستجرد با مردم این شهر بی‌واسطه و چهره به چهره گفت‌وگو و برخی مشکلات آن‌ها را پیگیری کرد.

پایان پیام/۷۸۰۲۳