استاندار قم: دشمن امروز اسیر دستاوردهای انقلاب اسلامی است
استاندار قم: دشمن امروز اسیر دستاوردهای انقلاب اسلامی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، سیدمحمد آقامیری در مراسم بزرگداشت سردار شهید علی آقازاده که در حسینیه امام خامنه‌ای گلزار شهدای استان قم برگزار شد، با اشاره به اینکه خانواده آقازاده با ایثار و شهادت آشنا هستند، مطرح کرد: این خانواده یک شهید را در دوران […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، سیدمحمد آقامیری در مراسم بزرگداشت سردار شهید علی آقازاده که در حسینیه امام خامنه‌ای گلزار شهدای استان قم برگزار شد، با اشاره به اینکه خانواده آقازاده با ایثار و شهادت آشنا هستند، مطرح کرد: این خانواده یک شهید را در دوران جنگ تحمیلی و یک شهید دیگر را در دوران دفاع از حرم تقدیم اسلام کرده است.

استاندار قم با بیان اینکه خانواده آقازاده، یک خانواده کاملاً انقلابی و ارزشی هستند، عنوان کرد: این خانواده همیشه همراه و همگام با نظام و انقلاب هستند.

وی با اشاره به اینکه دشمن شماره یک ما رژیم صهیونیستی است و آمریکا نوکری آن را می‌کند، خاطرنشان کرد: دشمن باید بداند تا زمانی که این خانواده‌ها را داریم لحظه‌ای از آرمان‌های ارزشمند انقلاب، عقب‌نشینی نخواهیم کرد.

آقامیری اضافه کرد: دشمن باید بداند هرچقدر که شما آقازاده‌ها را از ما بگیرد، خللی در کار این نظام ایجاد نخواهد شد چراکه گلزار شهدای ما مملو شده است از افرادی که جان خود را فدای این انقلاب کردند و ما نیز امروز آماده هستیم جان خود را فدای این نظام اسلامی کنیم.

وی با بیان اینکه آماده‌ایم جوانان خود را برای پایداری این نظام فدا کنیم، تصریح کرد: تا زمانی که دشمن به دشمنی خود ادامه دهد، درب شهادت به روی ما و جوانان ما باز است.

استاندار قم با اشاره به اینکه ما دنبال شهادت می‌گردیم و ترسی نداریم، یادآور شد: امروز دشمن در نقطه ضعف قرار گرفته است و برادران ما در سپاه پاسداران سیلی محکمی به آمریکا زده‌اند.

وی با بیان اینکه این اتفاقات از برکات این نظام و انقلاب اسلامی است، ابراز کرد: خود این نظام و انقلاب به برکت خون شهیدانی است که از جان خود گذشته‌اند.

آقامیری با اشاره به اینکه امروز دشمنان اسیر تصمیمات انقلاب اسلامی هستند، بیان کرد: تمام این دستاوردها به پاس خون شهدا و خانواده‌های شهدا است که از اعتقادات خود باز نگشتند.

وی با بیان اینکه از خداوند می‌خواهیم در قیامت مشمول دعای خیر شهدا قرار بگیریم، اظهار داشت: همچنین از شهدا درخواست داریم که در دنیا نیز دعای خیر خود را بدرقه راه ما داشته باشند.

پایان پیام/۷۸۰۴۸