استاندار قم از مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد
استاندار قم از مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد
سیدمحمدتقی شاهچراغی استاندار قم در پیامی، اقشار مختلف مردم شریف و انقلابی قم را به حضور پرشور و گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، سیدمحمدتقی شاهچراغی استاندار قم در پیامی، اقشار مختلف مردم قم را به حضور پرشور و گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

متن پیام به این شرح است:

«بسمه تعالی»

نام‌گذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس، نشانه تدبیر و دوراندیشی حکیمانه امام راحل(ره) برای زنده ماندن مسئله فلسطین در یادها و تبدیل روزی خاص به صحنه دادخواهی و انفجار خشم عمومی مستضعفان و محرومان عالم، علیه استکبار و صهیونیزم بین‌الملل است.

«روز قدس» روز نمایش شکوه اتحاد و همبستگی جهان اسلام  وتجلی همدلی و  فریاد برائت از ظلم و ستم امت واحده اسلامی بر علیه رژیم غاصب صهیونیست است.

روزی است که قطره قطره حمایت ملت های آزاده و مستقل جهان از قیام ملت مظلوم و قهرمان فلسطین،  اقیانوس عظیمی از خروش یکپارچه ملت های اسلامی، بر علیه هرگونه تجاوز و اشغالگری را در برابر دیده‌گان جهانیان به نمایش می‌گذارد.

روز قدس امسال در شرایطی برگزار می‌شود که تلاش این روزهای دشمنان برای تفرقه‌انگیزی بین شیعه و سنی همچنین موج جدید جنایات وحشیانه صهیونیست‌ها در کشتار مردم مظلوم و بی‌گناه فلسطین و سکوت ننگین همراه با اقدام خفت‌بار حاکمان برخی از کشورهای مسلمان منطقه در عادی‌سازی روابط با رژیم جعلی‌اسرائیل، موجی از نفرت و کینه در میان مسلمانان و ملت‌های بیدار ایجاد کرده است و نوید یک راهپیمایی متفاوت و پرشورتر از سال‌های قبل را می‌دهد.

 قطعاً اقشار مختلف مردم مؤمن، روزه‌دار و انقلابی قم همگام با مسلمانان جهان و مردم خداجوی ایران اسلامی، آماده‌اند تا بعد از دو سال به دلیل شیوع کرونا، امسال نیز با  حضور پرشور در راهپیمایی عظیم و باشکوه روز قدس، ضمن لبیک به فرمان  تاریخی امام راحل و عظیم‌الشان و تجدید میثاق با رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت‌الله‌العظمی‌ امام خامنه‌ای(مدظله العالی)، بار دیگر تبلور عینی حمایت امت واحده اسلامی و ملت‌های آزاده و حق‌طلب جهان از قیام و آزادی خواهی مردم مظلوم و بی‌دفاع فلسطین و اعلان نفرت و انزجار خود از جنایات اسرائیل غاصب و عوامل و  حامیان این رژیم جعلی را به جهانیان نشان دهند.

 سیدمحمدتقی شاهچراغی
استاندار قم

  • منبع خبر : روابط عمومی استانداری قم