از محصولات نوآورانه خانه خلاق و نوآوری اشراق رونمایی می‌شود
از محصولات نوآورانه خانه خلاق و نوآوری اشراق رونمایی می‌شود
حجت الاسلام والمسلمین محمدجواد محمدصادق،معاون آموزش و توسعه خانه خلاق و نوآوری اشراق گفت: طی مراسمی با حضور رئیس دفتر تبلیغات اسلامی، علاوه بر اعطای اعتبارنامه شش شرکت نوآور از اپلیکیشن های «خانواده شایسته» و «گفتیار» نیز رونمایی به عمل خواهد آمد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، حجت الاسلام والمسلمین محمدجواد محمدصادق، ۱۱ مهرماه، در گفت‌وگویی از برگزاری مراسم اعطای اعتبارنامه شرکت های خلاق خانه خلاق و نوآوری اشراق در یک سال اخیر خبر داد و عنوان کرد: در این مراسم که در روز دوشنبه ۱۸ مهرماه ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد، از شش شرکت خلاق که طی یکسال گذشته روند رشد و توانمندسازی را پیموده اند، تقدیر به عمل آمده و اعتبارنامه های خود را دریافت خواهند کرد.

وی با بیان اینکه حدود شش شرکت دیگر نیز هستند که در روزهای آینده ممکن است اعتبارنامه های آن ها صادر گردد، افزود: بخش دیگر این مراسم به رونمایی از محصولات نوآورانه تولید شده از سوی خانه خلاق و نوآوری اشراق با حضور حجت الاسلام والمسلمین واعظی رییس دفتر تبلیغات اسلامی اختصاص دارد؛ یکی از این محصولات فناورانه اپلیکیشن «خانواده شایسته» است که در زمینه مهارت های زندگی، سبک زندگی، خانواده، تربیت فرزند، ازدواج و کل موضوعات مرتبط با خانواده، جوانان و زوجین را ارائه می دهد. افراد علاقه مند به ارتقای مهارت های خود در زمینه سبک زندگی می توانند از این اپلیکیشن استفاده کنند.

وی اپلیکیشن «گفتیار» را یکی دیگر از تولیدات خانه خلاق و نوآوری اشراق عنوان کرد و گفت: این اپلیکیشن که می تواند دستیاری خوب برای مبلغین دینی باشد نیز در مراسم روز دوشنبه که در سالن جلسات مرکز همایش های غدیر قم برگزار می شود، رونمایی خواهد شد و مبلغین می توانند طی سفرهای تبلیغی مختلف و همچنین مداحان محصولات، فعالیت ها و تولیدات علمی و هنری خود را در اپلیکیشن «گفتیار» عرضه نمایند.

 

  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا