از سرگیری دروس خارج فقه آیت‌الله اراکی
از سرگیری دروس خارج فقه آیت‌الله اراکی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، ادامه درس خارج فقه فرهنگ آیت‌الله محسن اراکی روزهای پنج‌شنبه هر هفته از ساعت ۱۰:۳۰ در دفتر وی واقع در قم، خیابان ارم، کوچه ۲۰، فرعی اول، پلاک ۴ با حضور طلاب و دانش پژوهان برگزار می‌شود، ضمن آن که درس […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، ادامه درس خارج فقه فرهنگ آیت‌الله محسن اراکی روزهای پنج‌شنبه هر هفته از ساعت ۱۰:۳۰ در دفتر وی واقع در قم، خیابان ارم، کوچه ۲۰، فرعی اول، پلاک ۴ با حضور طلاب و دانش پژوهان برگزار می‌شود، ضمن آن که درس خارج فقه خانواده نیز در همین روز و از ساعت ۱۱:۱۵ برپا می شود.

همچنین درس خارج فقه نظام سیاسی نیز روزهای چهارشنبه هر هفته از ساعت ۱۱:۱۵ در دفتر این استاد دروس عالی حوزه های علمیه، پذیرای طلاب و اندیشمندان فقه سیاسی است.

و اما تداوم درس خارج فقه الصلاه نیز در مبحث نماز مسافر روزهای شنبه تا سه شنبه از ساعت ۱۰:۱۵ در محل دفتر آیت‌الله اراکی برپا می‌شود، ضمن آن که درس خارج اصول فقه نیز در مبحث حجّیّت دلالت ظهوری از ساعت ۹:۱۵ روزهای شنبه تا سه شنبه در مدرس حضرت امام خمینی (ره) مدرسه فیضیه قم پیگیری می شود.

طلاب و علاقمندان می توانند مشروح این دروس را از بستر پخش برخط کانال دروس خارج آیت‌الله اراکی به نشانی doros_araki@ نیز دریافت کنند.