اربعین نیروی حیات‌بخش عشق به حسین(ع) را به رخ جهانیان کشید
اربعین نیروی حیات‌بخش عشق به حسین(ع) را به رخ جهانیان کشید
جامعه مدرسین با صدور پیامی تاکید کرد: پیاده روی باشکوه اربعین حماسه‌ای ماندگار را رقم زد و بار دیگر نیروی حیات‌بخش عشق به حسین(ع) را به رخ جهانیان کشید و بی‌اعتنا به سکوت، سانسور و خفقان رسانه‌ای وابستگان جبهه باطل، توانست عظمت این همایش بزرگ دینی و بشری را به نمایش گذارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، پیام جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در تجلیل از خلق حماسه باشکوه اربعین به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

پیاده روی باشکوه اربعین حماسه‌ای ماندگار را رقم زد و بار دیگر نیروی حیات‌بخش عشق به حسین -علیه‌السلام- را به رخ جهانیان کشید و بی‌اعتنا به سکوت، سانسور و خفقان رسانه‌ای وابستگان جبهه باطل، توانست عظمت این همایش بزرگ دینی و بشری را به نمایش گذارد.

 بی‌تردید، خلق این حماسه بزرگ، مرهون مجاهدت‌های تعداد بی‌شماری از برادران و خواهران ایرانی و عراقی و دیگر محبان اهل بیت -علیهم‌السلام- در سراسر جهان است و این مجاهدت‌ها جز از خزانه غیب الهی پاداش نخواهد گرفت.

 به‌مناسبت خلق این حماسه باشکوه، جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به سهم خود، از تمام زحمات بی‌شائبه و شبانه‌روزی دولت، دستگاه‌ها و نهادهای اجرایی، فرهنگی، امنیتی و انتظامی جمهوری اسلامی ایران قدردانی نموده و تلاش هیئت‌ها و موکب‌داران در آفرینش این حماسه بزرگ را ارج می‌نهد.

 جامعه مدرسین حوزه علمیه قم همچنین، مراتب قدردانی و سپاس خود را از دولت و مردم بزرگوار عراق که با تمام وجود و با افتخار، میزبان این همایش بزرگ بودند، ابراز می‌دارد.

 در پایان، همه برای مجد و عظمت امت اسلامی دست به دعا برمی‌داریم: «اللهم انصرمن نصر الدین»! آمین!

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

 

  • منبع خبر : روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان قم