اراضی مورد نیاز پارک علم و فناوری استان قم تامین شود
اراضی مورد نیاز پارک علم و فناوری استان قم تامین شود
احمد امیرآبادی فراهانی، نماینده مردم قم در مجلس گفت: با گذشت 10 سال از تاسیس پارک علم و فناوری استان، انتظار این بود که دیگر مشکلی به اسم اراضی برای پارک وجود نداشته باشد اما متاسفانه شاهدیم که این مشکل هنوز پابرجاست و معطل ماندن آن دیگر محلی از اعراب ندارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، احمد امیرآبادی فراهانی در دیدار با مسئولان پارک علم و فناوری استان قم که در محل دفتر این نماینده مجلس برگزار شد، عملکرد پارک علم و فناوری استان در سال‌های اخیر را موفق ارزیابی و اظهار کرد: به استناد بازدیدها و گزارش‌هایی که از وضعیت شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان استان داشته‌ام عرض می‌کنم که علی‌رغم محدودیت‌های زیرساختی، خوشبختانه پارک علم و فناوری استان قم عملکرد موفق و قابل دفاعی از خود به جای گذاشته است.

وی تصریح کرد: با گذشت ده سال از تاسیس پارک علم و فناوری استان، انتظار این بود که دیگر مشکلی به اسم اراضی برای پارک وجود نداشته باشد اما متاسفانه شاهدیم که این مشکل هنوز پابرجاست و معطل ماندن آن دیگر محلی از اعراب ندارد.

امیرآبادی فراهانی در پایان تاکید کرد: قطعا بنده و در تعامل با استاندار و سایر مدیران ذیربط استانی از تمامی ظرفیت‌های موجود برای حل فوری این پرونده که باید در دستورکار فوری استان باشد بهره خواهم برد و به سهم خودم پیگیر آن خواهم بود.

در ابتدای این دیدار، رهسپار فرد رئیس پارک علم و فناوری استان ضمن ارائه گزارش مختصری از آخرین وضعیت زیست‌بوم نوآوری و فناوری استان و محدودیت‌های بودجه‌ای و زیرساختی این پارک گفت: امیدواریم با همراهی و توجه بیش از پیش نمایندگان مردم قم در مجلس شورای اسلامی شاهد باشیم که شهر کریمه اهل بیت(س) در حوزه‌های فناورانه خصوصا فناوری‌های نرم و فرهنگی نیز به الگویی موفق در سطح ملی و بین‌المللی تبدیل شود.

  • منبع خبر : روابط عمومی و امور بین‌الملل پارک علم و فناوری استان قم