ادای احترام استاندار قم و جمعی از مدیران و کارکنان دستگاه‌های اجرایی به مقام شامخ شهیدان
ادای احترام استاندار قم و جمعی از مدیران و کارکنان دستگاه‌های اجرایی به مقام شامخ شهیدان
همزمان با اولین روز هفته دولت و گرامیداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر، استاندار قم و جمعی از مدیران و کارکنان دستگاه‌های اجرایی در گلزار شهدای علی بن جعفر (ع) حضور یافتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، همزمان با اولین روز از هفته دولت و گرامیداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر، صبح امروز سید محمد آقامیری استاندار قم و جمعی از معاونین استانداری، مدیران و کارکنان دستگاه‌های اجرایی با حضور در گلزار شهدای علی بن جعفر (ع) ضمن اهدای شاخه گل، به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرده و بار دیگر با آرمان‌های امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

سید محمد آقامیری استاندار قم در این مراسم مطرح کرد: استان قم متعلق به حضرت معصومه(س) است و ما تلاش خواهیم کرد که با نهایت توان بهترین اقدامات را برای مردم قم انجام دهیم. برنامه‌های ما متناسب با وضعیت فرهنگی استان تعریف شده و هر اقدامی که انجام شود در این چهارچوب خواهد بود.

وی عنوان کرد: براساس بحث مردمی‌سازی که از اصلی‌ترین شعارهای دولت است، در استانداری قم تلاش خواهیم کرد با استفاده از ظرفیت مردمی موضوع مردمی‌سازی را به صورت حداکثری اعمال کنیم تا شاهد افزایش حضور مردم در امور مدیریتی باشیم.

در هفته دولت مدیران دولتی حضور‌ در مساجد، رسانه‌ها و نماز جمعه را برنامه‌ریزی کردند تا بتوانند با دیدارهای بدون واسطه پاسخگوی اقشار مختلف مردم باشند.

افتتاح پروژه‌های مهم عمرانی و اقتصادی از دیگر اقدامات برنامه‌ریزی شده برای هفته دولت است که با حضور مسئولان ملی در روزهای مختلف هفته دنبال خواهد شد.

 

  • منبع خبر : خبرگزاری تسنیم