اختصاص ۴ رام قطار فوق‌العاده در مسیر قم -تهران در روزهای ۱۴ و ۱۵ خرداد
اختصاص ۴ رام قطار فوق‌العاده در مسیر قم -تهران در روزهای ۱۴ و ۱۵ خرداد
غلامحسین دباغ، مدیر کل راه آهن قم از اختصاص 4 رام قطار فوق‌العاده در مسیر قم _تهران و بالعکس همزمان با سالروز رحلت امام خمینی(ره) و قیام 15 خرداد خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، غلامحسین دباغ صبح امروز طی گفت وگویی ضمن تسلیت ارتحال بنیان‌گذار انقلاب اسلامی، حضرت امام خیمنی(ره) با اعلام خبر اختصاص ۴ رام قطار فوق‌العاده در مسیر قم -تهران برای مراسم رحلت امام(ره)، افزود: با عنایت به پیش‌بینی حجم گسترده مسافران در مناسبت‌های پیش رو و در راستای ارایه خدمات مطلوب به مردم و زائرین کریمه اهل بیت(س) قطارهای فوق العاده قم- تهران و بالعکس پیش‌بینی شده است.

وی گفت: به این ترتیب یک رام قطار ریل باس ۱۴ خرداد ماه مصادف با روز رحلت حضرت امام(ره) در ساعت ۸:۱۰ از تهران به سمت قم حرکت می کند و در ساعت ۱۲:۳۰ از ایستگاه قم به تهران باز می‌گردد.

وی ادامه داد: همچنین یک رام قطار در ساعت ۱۸:۱۰ از تهران به مقصد قم عزیمت خواهد کرد و در ساعت ۲۱:۱۰ به تهران باز می‌گردد.

مدیر کل راه آهن قم یادآور شد: در روز پانزدهم خرداد نیز دو رام قطار در ساعات‌های ذکر شده از تهران به قم و بالعکس آماده ارایه خدمات به زائرین و مجاورین شهر مقدس قم هستند.

دباغ با اشاره به اینکه قطارهای یاد شده علاوه بر ۱۰ رام قطارهای فعلی است که در مسیر قم-تهران و بالعکس به صورت روزانه تردد دارند، تصریح کرد: ضمن اینکه قطارهای یاد شده ریل باس بوده و با ظرفیت ۳۳۶ صندلی و تهویه مناسب و امکانات رفاهی جهت سرویس‌دهی به هموطنان و زائرین گرامی مهیا شده است.

  • منبع خبر : روابط عمومی اداره‌کل‌ راه‌آهن قم