صدا و سیما از ظرفیت هنرمندان و ورزشکاران انقلابی بیشتر استفاده کند
صدا و سیما از ظرفیت هنرمندان و ورزشکاران انقلابی بیشتر استفاده کند
احمد امیرآبادی، نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید ورزشکاران انقلابی از طرف صدا و سیما و مسئولان بیشتر تحویل گرفته شوند، افزود: برگزاری نماز در ادارات باید در حداقل زمان ممکن انجام شود تا هم کار مردم زودتر راه بیفتد و هم خود مردم هم ترغیب شوند در نماز جماعت شرکت کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، احمد امیرآبادی در نشست شورای اقامه نماز استان قم که امروز در سالن محراب حرم مطهر بانوی کرامت برگزار شد، طی سخنانی اظهار کرد: باید برای ترویج فرهنگ نماز از ظرفیت افراد هنرمند و ورزشکاران معروف که اهل نماز هستند برای ترغیب جوانان به نماز استفاده شود.

وی با بیان اینکه باید ورزشکاران انقلابی از طرف صدا و سیما و مسئولان بیشتر تحویل گرفته شوند، افزود: برگزاری نماز در ادارات باید در حداقل زمان ممکن انجام شود تا هم کار مردم زودتر راه بیفتد و هم خود مردم هم ترغیب شوند در نماز جماعت شرکت کنند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه متأسفانه در دولت و مجلس کمترین ردیف بودجه را برای نماز می گذاریم، گفت: ستاد اقامه نماز باید بیشتر در مجلس حضور داشته باشد و اگر سیاست این است که از بودجه های دولتی برای احیای امر نماز استفاده نشود باید بخش خصوصی را در این زمینه فعال کرد.

وی با اشاره به تصویب قانونی در مجلس برای ارائه تخفیف های مختلف به مجموعه هایی که نمازخانه ایجاد می کنند گفت: این قانون در شورای نگهبان به دلیل برخی از سیاست ها رد شد ولی به نظر ما قانون خوبی بود زیرا چه ایرادی دارد که همانطور که در سایر کشورهای اسلامی انجام می شود دولت در ساخت مسجد کمک کند و تسهیلات بدهد.

 

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس