احتمال تغییر مجدد نرخی تاکسی‌ها در قم
احتمال تغییر مجدد نرخی تاکسی‌ها در قم
محسن محرری، رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای اسلامی شهر قم از شهرداری خواست لایحه بررسی نرخ تاکسی‌ها را به شورای شهر ارائه دهد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، محسن محرری،رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای اسلامی شهر در بازدید اعضای کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر قم از پروژه‌های حوزه ترافیک در سطح شهر اظهار کرد: نظارت یکی از مهم‌ترین وظایف اعضای شورای اسلامی شهر بوده و بخشی از این نظارت، نظارت میدانی است.

او اهتمام مدیریت شهر را در اجرای بهینه پروژه‌ها موردتوجه قرارداد و ابراز کرد: طبیعتاً باید خدماتی که به مردم ارائه می‌شود روزبه‌روز بهتر، بهینه‌تر و مناسب با شرایط جامعه باشد.

رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای اسلامی شهر سپس توجه به هوشمند سازی را در حوزه حمل‌ونقل و ترافیک مهم خواند و تصریح کرد: در حوزه اتوبوسرانی و تاکسیرانی شاهد راه‌اندازی سامانه‌های هوشمند و ارتباط مستقیم با خدمات گیرندگان هستیم.

او ضمن تشکر از اقدامات انجام‌شده در حوزه حمل‌ونقل خاطرنشان کرد: یکی از تأکیدات اعضای شورا، حذف پرداخت‌های نقدی در ناوگان اتوبوسرانی و تاکسیرانی است که امیدواریم تا پایان سال تمام اتوبوس‌ها به دستگاه کارت‌خوان مجهز شوند و در کنار دستگاه پرداخت الکترونیکی به ۲۵ درصدی که می‌خواهند نقدی پرداخت کنند خدمات ارائه شود.

محرری راه‌اندازی سامانه رسا را مورد توجه قرار داد و گفت: هوشمند سازی و ارائه خدمات تاکسی‌های بی‌سیم در اپلیکیشن یکی دیگر از اقدامات خوبی است که در حوزه حمل‌ونقل عمومی انجام‌شده و به‌زودی نسبت تغییر نرخ‌های تاکسی برای رفع دغدغد‌های این قشر از جامعه اقداماتی انجام خواهیم داد.

او در پایان تاکید کرد: تمام دغدغه‌های رانندگان امروز شنیده شده و به‌زودی در کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک بررسی می‌شود و از شهرداری می‌خواهیم لایحه تغییر نرخ کرایه تاکسی‌ها را برای بررسی به شورا تقدیم کنند.

  • منبع خبر : روابط عمومی شهرداری قم