اجرای ۳۰ برنامه به همت بسیج کارمندان قم در هفته دولت
اجرای ۳۰ برنامه به همت بسیج کارمندان قم در هفته دولت
سردار سید جواد هاشمی، مسئول سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه استان قم از اجرای 30 برنامه به مناسبت هفته دولت و روز قشر بسیج کارمندان خبرداد و گفت: برگزاری یادواره شهدا و برپایی میز خدمت خدمت به‌منظور پاسخگویی به دغدغه‌ها و مطالبات مردمی از جمله این برنامه‌هاست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، سردار سید جواد هاشمی شب گذشته در دیدار مسئولان سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه‌ امام علی بن ابیطالب(ع) و مسئولان کمیته های ستاد گرامیداشت روز قشر با آیت الله حسینی بوشهری که در دفتر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم انجام شد، با بیان اینکه روحانیت بازوی قوی برای نیروهای مسلح و یاور بسیجیان است، اظهار کرد: روحانیت همیشه با حضور به موقع خود در صحنه به‌عنوان الگو و معیار حق‌طلبی مطرح است.

وی با اشاره به فرا رسیدن هفته دولت اضافه کرد: یکی از روزهای این هفته را به‌عنوان روز قشر بسیج ادارات و کارمندان درنظر گرفته‌اند که این روز فرصتی برای ارائه دستاوردها و عملکرد بسیج ادارات و کارمندان است.

مسئول سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه استان قم از برگزاری یادواره شهدای کارمند به‌منظور زنده نگه داشتن یاد شهدا خبرداد و گفت: میز خدمت به‌منظور پاسخگویی به دغدغه‌ها و مطالبات مردمی و انتقال مسائل به مدیران ارشد در هفته دولت برپا می‌شود.

وی گفت: ۳۰ برنامه به مناسبت هفته دولت به ویژه روز قشر بسیج ادارات و کارمندان در دستور کار سازمان بسیج ادارات و کارمندان استان قم قرار گرفته است و امیدواریم بتوانیم با تعامل دستگاه‌ها و نهادها در راستای معرفی شهدای ادرات گام‌های مطلوبی برداریم.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس