اجرای طرح سالم سازی ۵ بوستان شاخص شهر قم
اجرای طرح سالم سازی ۵ بوستان شاخص شهر قم
سردار محمدرضا موحد، فرمانده سپاه قم گفت: یکی از انتظارات و دغدغه‌های شهروندان قمی ایجاد فضایی آرام در بوستان‌های شهر است که در این راستا طرح سالم سازی در ۵ بوستان شاخص از سوی قرارگاه ۱۹ دی اجرایی می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، سردار محمدرضا موحد فرمانده سپاه قم صبح یکشنبه به مناسبت هفته قوه قضائیه با حضور در محل دادسرای قم با حجت الاسلام حسن غریب دادستان عمومی و انقلاب استان قم دیدار و گفتگو کرد.

فرمانده سپاه امام علی بن ابی طالب (ع) استان قم با تقدیر از مسئولان و دست اندرکاران قوه قضائیه در استان قم اظهار داشت: یکی از انتظارات و دغدغه‌های شهروندان قمی ایجاد فضای آرام در بوستان‌های شهر است که باید اقدامات مشترکی در این زمینه بین دستگاه‌های متولی امنیت صورت گیرد.

سردار موحد عنوان داشت: ۵ بوستان شاخص در شهر قم در گام اول به منظور اجرای طرح سالم سازی در نظر گرفته شدند که تلاش می‌شود با همکاری دستگاه‌های متولی در قالب قرارگاه فرهنگی اجتماعی ۱۹ دی قم فضایی آرام برای خانواده‌ها در این بوستان‌ها ایجاد شود.

حجت الاسلام غریب دادستان عمومی و انقلاب قم نیز در این دیدار با تاکید بر مباحث مرتبط با فرهنگ عمومی و مقوله عفاف و حجاب، یادآور شد: عرصه عفاف و حجاب جزو مسائل مهم در آرامش خانواده و جامعه است.

  • منبع خبر : خبرگزاری مهر