اجتماع بین‌المللی عاشقان مبارزه با رژیم صهیونیستی در حرم بانوی کرامت + تصاویر
اجتماع بین‌المللی عاشقان مبارزه با رژیم صهیونیستی در حرم بانوی کرامت + تصاویر

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، به دنبال جنایات وحشیانه رژیم اشغالگر قدس علیه مردم مظلوم فلسطین و حمله به بیمارستانی در غزه، جبهه جهانی شباب المقاومه این بار اجتماع خود را به همین مناسبت و با عنوان همایش عاشقان مبارزه با اسراییل در شبستان امام خمینی […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، به دنبال جنایات وحشیانه رژیم اشغالگر قدس علیه مردم مظلوم فلسطین و حمله به بیمارستانی در غزه، جبهه جهانی شباب المقاومه این بار اجتماع خود را به همین مناسبت و با عنوان همایش عاشقان مبارزه با اسراییل در شبستان امام خمینی (ره) حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) برگزار شد.

این مراسم با حضور جوانان بیش از ۱۰۰ ملیت از کشورهای دنیا شامگاه پنجشنبه در حرم بانوی کرامت با قرآئت آیاتی از کلام الله مجید آغاز شد و در ادامه جوانان پرشور امت اسلامی در خالی که پرچم‌های فلسطین، حزب الله لبنان و ایران را در دست داشتند شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسراییل»، «هیهات منه الذله» سر دادند و انزجار خود را علیه جنایات وحشیانه رژیم اشغالگر قدس ابراز داشتند.‌

پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم

صهیونیست ولیده شعارهای اومانیستی و نظام حقوق بشر غربی است

 

حجت‌الاسلام‌والمسلمین پناهیان در اجتماع حامیان فلسطین ضمن اشاره به فرازهایی از آیه شریفه «لَتَجِدَنَّ أَشَدَّ النَّاسِ عَدَاوَهً لِلَّذِینَ آمَنُوا الْیَهُودَ…» با بیان این که این دوران بارزترین دوران تجلی و تشریح این آیه شریفه است، ابراز داشت: خداوند متعال در این آیه شریفه می‌فرماید؛ قطعاً و به‌یقین شدیدترین دشمن نسبت به مؤمنین یهودیان هستند و این نکته‌ای است بسیار عجیب.

 وی با اشاره به این که یهودی‌های صهیونیست در تعلیمات دینی خود بر این باورند که خدا دو نوع حیوان، یکی حیوان چهارپا و دیگری حیوان دوپا که بقیه انسان‌ها هستند را برای خدمت به صهیونیست آفریده است، اظهار داشت: بر آموزش‌وپرورش لازم است تا این آیه قرآن را به فرزندان آموزش دهد، چرا که صهیونیست بدترین دشمنان مؤمنان هستند که مسیر سلطه‌طلبی دینی بر ملت‌ها را در پیش گرفته‌اند.

 سخنران محفل معارفی حرم مطهر با اشاره به این که یهودیان خود را قوم برگزیده و امرای خدا بر زمین می‌دانند، خاطرنشان کرد: صهیونیست‌ها بر مبنای دین باطل که دستور به وحشی‌گری می‌دهد، دروغ بزرگ سکولاریسم را باهدف ترویج سلطه بر جوامع بشری سر می‌دهد.

 پناهیان با بیان این که با شعارهای حقوق بشری، آزادی حق زندگی انسان و شعارهای اومانیستی نمی‌شود صهیونیست جهانی را از بین برد، تصریح کرد: صهیونیست‌ها ولیده همین شعارهای اومانیستی و نظام حقوق بشر هستند؛ فقط با دین می‌توان علیه یک دین انحرافی قیام نمود و این قدرت دین است که می‌تواند مظلومان عالم را بر دین باطل پیروز سازد.

 وی با اشاره به این که حضور جوانانی از صد ملیت جهان در شهر مقدس قم، دیار و عش آل محمد، نشان‌دهنده این موضوع است که اسلحه و انرژی این جوانان از دین اخذ شده است، اظهار داشت: امروز همان کسانی که رذیلانه و منافقانه شعار آزادی می‌دهند، همانانی هستند که غده سرطانی صهیونیسم را در میان مؤمنان و مظلومان کاشتند.

 سخنران حرم مطهر بانوی کرامت با بیان این که آموزش‌های دینی و فریادهای عالمان دین نباید به‌سوی مفاهیم موهوم الحاد و آتئیست و بی‌دینی و بی خدایی منحرف گردد، خاطرنشان کرد: ما در مقابل خود مشکلی به نام بی‌دینی نداریم؛ ما در مقابل خود مشکلی داریم به نام دین انحراف یافته که بر مسیحیان و مسلمانان عالم سلطه پیدا کرده و اقتصاد جهانی را گروگان گرفته است.

 پناهیان با تأکید بر این که مؤمنان در طول تاریخ هیچگاه با مفهومی به نام بی خدایی درگیر نبودند، اظهار داشت: قران کریم به معلمان و مبلغان دینی تصریح می‌کند که کافران و مشرکان، به خدا معتقد هستند؛ امروز مشکل بشریت بی خدایی نیست، بلکه مشکل خداپرستان دروغینی به نام یهود صهیونیست هستند که خود را از جانب خدا قوم برتر می‌دانند و به‌راحتی مؤمنین و انسان‌ها را قتل‌عام می‌کنند.

 وی با تأکید بر این که پناه ده‌ها ملیت جهان به قم برای تجهیز به دین و برای آزادی ملت‌ها از یوغ صهیونیست‌هاست، اظهار داشت: خداوند متعال می‌فرماید، «وَلَتَجِدَنَّ أَقْرَبَهُمْ مَوَدَّهً لِلَّذِینَ آمَنُوا الَّذِینَ قَالُوا إِنَّا نَصَارَىٰ»؛ به فرموده قران کریم کسانی که می‌گویند ما نصاری هستیم نزدیک‌ترین قوم به مسلمانان هستند؛ چرا که در میان مسیحیان هستند کسانی که قِسِّیسِینَ هستند و استکبار نمی ورزند.

 سخنران محفل معارفی حرم مطهر تصریح کرد: رویکرد قرآنی راهبرد بزرگ و جهانی مسلمانان برای بیداری مسیحیان و مقابله فراگیر جهانی با صهیونیسم یهودی است که مسیحیان و مسلمانان را با هم به بردگی کشیده است.

 پناهیان با تأکید بر این که حساب ملت‌های مسیحی را از سیاست ورزان دست‌نشانده صهیونیسم جدا می‌دانیم، اظهار داشت: صهیونیست‌ها جمعی هستند که دیگر انسان‌ها را حیوان‌های دوپا می‌داند و هیچ اهمیتی برای کشتن آنها نمی‌دهند و قتل‌عام کودکان غیر یهود را جشن می‌گیرند.

 سخنران حرم مطهر بانوی کرامت در بخش دیگری از سخنان خود با تأکید بر این که باید «أَشَدَّ النَّاسِ عَدَاوَهً لِلَّذِینَ آمَنُوا» را در جای‌جای فرایندهای آموزشی تبیین و ارائه دهیم، خاطرنشان کرد: «هَیهَاتَ مِنَّا الذِّلَّه» شعار اباعبدالله الحسین علیه‌السلام در اوج غربت و محاصره بود؛ امروز شعار ما، همان شعار «یا مَنْصورُ اَمِتْ» مختار در جریان انتقام خون سیدالشهداست؛ این فریاد مؤمنان قم به جوانان حماسه‌ساز غزه است.

 وی با بیان این که حماس تمام انرژی خود را برای زدن ضربه‌های سهمگین‌تر بر پیکره رژیم صهیونیستی آماده نگه داشته است، اظهار داشت: شعار انتقام خون شهیدان، بالاتر از شعار شهادت‌طلبی است؛ به‌زودی مرگ بر اسرائیل به خاطره‌ای در جهان تبدیل خواهد شد؛ چرا که امروز شاهد شکسته‌شدن جمجمه صهیونیسم و شیشه عمر این پلید خونخوار هستیم.

 پناهیان در پایان تصریح کرد: امروز جوانانی از صد ملیت جهان به تمام مسلمانان و جوانان آماده مبارزه شعار «یا مَنْصورُ اَمِتْ» را سر می‌دهند، خاطرنشان کرد: آمادگی جوانان آزاده جهان برای نابودی رژیم غاصب صهیونیستی نشان‌دهنده توجه همه دل‌ها به حقیقتی است که نصرت خدا را به همراه خواهد داشت.

پایگاه اطلاع رسانی نسیم قمپایگاه اطلاع رسانی نسیم قمپایگاه اطلاع رسانی نسیم قمپایگاه اطلاع رسانی نسیم قمپایگاه اطلاع رسانی نسیم قمپایگاه اطلاع رسانی نسیم قمپایگاه اطلاع رسانی نسیم قمپایگاه اطلاع رسانی نسیم قمپایگاه اطلاع رسانی نسیم قمپایگاه اطلاع رسانی نسیم قمپایگاه اطلاع رسانی نسیم قمپایگاه اطلاع رسانی نسیم قمپایگاه اطلاع رسانی نسیم قمپایگاه اطلاع رسانی نسیم قم