جمعه, ۱۱ آذر , ۱۴۰۱ | Friday, 2 December , 2022
نخستین خانه خلاق و نوآوری نخبگان کشور در استان قم راه اندازی می‌شود 07 اردیبهشت 1401
رئیس بنیاد نخبگان استان قم:

نخستین خانه خلاق و نوآوری نخبگان کشور در استان قم راه اندازی می‌شود

دکتر محمد حسین ظریفیان با اشاره به بهره مندی بیش از 400 نخبه و استعداد برتر قم از تسهیلات و اعتبارات بنیاد نخبگان اظهار داشت: در سال جاری نخستین خانه خلاق و نوآوری نخبگان کشور در استان قم راه اندازی می‌شود.

تعیین ضرب الاجل برای فروش زمین‌های تجاری پردیسان 07 اردیبهشت 1401
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قم:

تعیین ضرب الاجل برای فروش زمین‌های تجاری پردیسان

ابراهیم معتمدی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قم، با اشاره به مشکل کمبود واحدهای خدماتی و تجاری در منطقه پردیسان و سودجویی برخی از این مشکل گفت: فروش زمین‌های تجاری موجود در پردیسان باید تا پایان سال جاری انجام شود.

گسترش بدحجابی در سایه شبکه های اجتماعی 28 دی 1400
بد حجابان به دنبال شکستن قبح بی حجابی در قم:

گسترش بدحجابی در سایه شبکه های اجتماعی

قیچی حجاب را به دست نااهلان داده ایم تا مرتباً آن را کوتاه و کوتاه تر کنند تا حیا را از زن ایرانی و‌ بعد مادر را از خانواده ایرانی بگیرند، اگر زنان جامعه در مسیر رشد و تعالی باشند، مسلما جامعه را متعالی می سازند، اما زنانی که خود سقوط کرده اند، چگونه جامعه را متعالی سازند؟

فعالان اقتصادی مطمئن باشند مشکلات حل خواهد شد 10 دی 1400
آیت الله سید ابراهیم رییسی:

فعالان اقتصادی مطمئن باشند مشکلات حل خواهد شد

رئیس جمهور با اشاره به شعار سال و مساله رونق تولید، ابراز کرد: فعالان اقتصادی با قدرت در این عرصه حضور پیدا کنند و مطمئن باشند که همه مشکلات حل خواهد شد. باید کاری کرد که بازار احساس ثبات و اقتصاد احساس آرامش کنند؛ غیرقابل پیش بینی بودن برای اقتصاد بسیار خطرناک است.

وجود آسیب های اجتماعی در قم قابل قبول نیست  10 دی 1400
رئیس جمهوردر جلسه شورای اداری استان قم:

وجود آسیب های اجتماعی در قم قابل قبول نیست 

آیت الله رئیسی اظهار داشت: دولت نسبت به مسائل فرهنگی قم حساسیت دارد و از استاندار قم درخواست می شود کارگروه هایی با حضور مدیران استانی و سایر مسوولان ملی برای کاهش آسیب های اجتماعی تشکیل داده و معضلات موجود در آن مدیریت شود.

می‌خواهیم عدالت در توزیع خدمات شهری برای همه مردم قابل لمس شود 23 آذر 1400
عضو شورای شهر قم:

می‌خواهیم عدالت در توزیع خدمات شهری برای همه مردم قابل لمس شود

آمره رئیس کمیته توزیع عادلانه خدمات و امکانات شورای شهر قم گفت: طی یکصد روز فعالیت این کمیته، بستر مناسبی برای تحقق اهداف و تبدیل روند توزیع عادلانه خدمات به اصلی راهبردی در مدیریت شهری قم فراهم شده است‌.

روایت شهید زین‌الدین از حضور ملائک و امدادهای غیبی در جزیره مجنون 17 آذر 1400
به بهانه سالگرد شهید زین‌الدین؛

روایت شهید زین‌الدین از حضور ملائک و امدادهای غیبی در جزیره مجنون

وقتی با یکی از برادران بسیجی صحبت می‌کردم، گفتم چطور شد که دشمن از آن طرف نیامد؟ گفت: «مگر ندیدی نیروهای خودمان آرپی‌چی می‌زدند؟!» در صورتی که خودمان می‌دانستیم نیرویی در آنجا نداریم.

مرگ تدریجی سلفچگان / قم بلعیده شد! 08 آذر 1400
پسماندهای سرگردان:

مرگ تدریجی سلفچگان / قم بلعیده شد!

فاجعه آوازه بی تدبیری و عدم مدیریت صورت گرفته همین بس که در سال‌های گذشته بخش سلفچگان شاهد تخلیه پسماندهای ویژه از استانهای دیگر در کنار محورهای مهم مواصلاتی و جاده های روستایی و در سایت 18 هکتاری پسماندهای ویژه بوده است.

اهمال‌کاری در مسیر اشتغال پذیرفتنی نیست 25 آبان 1400
استاندار قم بیان کرد:

اهمال‌کاری در مسیر اشتغال پذیرفتنی نیست

سیدمحمدتقی شاهچراغی استاندار قم گفت: اقدامات انجام شده در خصوص طرح توسعه برخی نواحی صنعتی به هیچ عنوان قابل قبول نیست و هیچ دستگاه و یا مدیری این حق را ندارد تا با اهمال‌کاری یا عدم پیگیری سرمایه‌های استان را در وضع رکود قرار بدهد.

روزه سکوت معنادار مسئولان دولتی در قم در پی موج جدید قم هراسی 30 دی 1399
بغض جهت‌دار نسبت به استان قم؛

روزه سکوت معنادار مسئولان دولتی در قم در پی موج جدید قم هراسی

سخنگوی ستاد ملی مبارزه با کرونا با چند پاراگراف خبر غیر موثق خود آب در آسیاب دشمنانی انداخت که سالیانی است به دنبال ضربه زدن به شهر قم خواستگاه انقلاب اسلامی هستند حال چند ثانیه بعد از نقل‌قول سخنگوی ستاد به دنبال آن رسانه‌های معاند هم با خنجر تیترهای مسموم خود قم و قمی‌ها را به‌شدت کوبیدند .