آیت‌الله کعبی: دشمنان می‌خواهند زن را با برهنگی به تباهی بکشانند
آیت‌الله کعبی: دشمنان می‌خواهند زن را با برهنگی به تباهی بکشانند
آیت الله کعبی، عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم درباره شعار «زن، زندگی، آزادی» نوشت: دشمنان با ترویج سبک زندگی غربی می‌خواهند زن و زندگی را با برهنگی و هنرنمائی غیراخلاقی و با بر افروختن هیجانات و احساسات منفی و هویت سازی های جعلی به تباهی بکشانند..

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، آیت الله کعبی عضو خبرگان رهبری در یادداشتی آورده است: شعار(زن؛ زندگی؛ آزادی) هنرمندانه و زیبا و جذاب و فریبنده است. در این شعار سخن حق‌مدارانه با رویکرد باطل و دام شیطانی آمیخته شده است. واقعیت این است که دشمنان با ترویج سبک زندگی غربی؛ می خواهند زن و زندگی را با برهنگی و هنرنمائی غیراخلاقی و با بر افروختن هیجانات و احساسات منفی و هویت سازی های جعلی به تباهی بکشند.

در اسلام؛ عزت و منزلت و کرامت زن در پرتو ایمان و خانواده بنیادی و احیای فطرت و مهر و رحمت و عفت و عقلانیت و ایفای نقش سازنده و حضور موثر در همه عرصه های زندگی تامین می شود. زن دانا و پویا و توانا و تراز انقلاب اسلامی نماد زندگی پاک و ازادی واقعی و پاکی و شایستگی و هنرمندی و برازندگی است.

استعداد و توانمندی فطری زن در مسیر رشد در بستر خانواده اصیل و پایدار شکوفا می شود. و کرامت زنان با رویکرد راهبردی و برنامه ای و تحول گرا در آموزش و پرورش در پرتو علم و ایمان تجلی می یابد. و زنان زینبی با فرهنگ صبر و ایثار و مقاومت؛ ضعف را به قدرت و تهدید را به فرصت تبدیل می نمایند.

زنان کارآمد با حضور در میدان کار و تلاش با ظرافت و هنرمندی و ویژگی‌های منحصر به فرد به زندگی معنی می دهند. و با هنر متعهد و شادابی و نشاط اجتماعی به مدیریت هوشمندانه هیجانات و احساسات می پردازند.

عباس کعبی

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس