آیت‌الله حسینی بوشهری: نگرانی مردم استان بوشهر نسبت به کالای ملوانی باید برطرف شود
آیت‌الله حسینی بوشهری: نگرانی مردم استان بوشهر نسبت به کالای ملوانی باید برطرف شود

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم ازتنگستان، آیت‌الله سید هاشم حسینی بوشهری صبح امروز در نشست هم‌اندیشی با مسئولین شهرستان تنگستان با تأکید بر توجه ویژه به منابع انسانی و متخصص، اظهار داشت: منابع کشور فقط منابع زیرزمینی محسوب نمی‌شود، بلکه باید از ظرفیت نیروهای […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم ازتنگستان، آیت‌الله سید هاشم حسینی بوشهری صبح امروز در نشست هم‌اندیشی با مسئولین شهرستان تنگستان با تأکید بر توجه ویژه به منابع انسانی و متخصص، اظهار داشت: منابع کشور فقط منابع زیرزمینی محسوب نمی‌شود، بلکه باید از ظرفیت نیروهای انسانی به ویژه متخصصین استان در پارس جنوبی استفاده شود.

نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری به دغدغه مردم استان بوشهر در زمینه کالای ملوانی پرداخت و افزود: بنده در یک ماه اخیر ضمن فهرست‌بندی مطالبات مهم استان بوشهر به‌صورت مستمر از رئیس جمهوری و دیگر مسئولین در حال پیگیری هستم.

وی یکی از فعالیت‌های دیرینه مردم استان بوشهر را تجارت دریایی با کشورهای حاشیه خلیج فارس دانست و تأکید کرد: لازم است مطالبات و نگرانی مردم استان بوشهر نسبت به کالای ملوانی باید برطرف شود.

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تأکید بر اینکه حل مشکل اشتغال جوانان استان باید با جدیت در دستور کار مدیران قرار بگیرد، بیان کرد: تکمیل بزرگراه اهرم به برازجان، بزرگراه ساحلی بوشهر به دیر، تکمیل خط انتقال آب سد خاییز برای نخیلات تنگستان از جمله دیگر مطالبات مهم و به حق مردم این دیار است که مدیران باید در اولویت کاری خود قرار دهند.

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه اقدامات زیادی توسط دولت انجام شده است، گفت: متأسفانه در برخی مناطق از گذشته مشکلات بر روی زمین مانده و سبب ایجاد محرومیت شده است و از همین جهت اقدامات مثبت صورت گرفته ممکن است به چشم مردم نیاید.

حسینی بوشهری بیان کرد: دشمنان روزانه در حال طراحی اهداف خصمانه هستند تا هویت ملی و دینی را از بین ببرند.

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تصریح کرد: مردم ما همواره در صحنه‌های دفاع از انقلاب اسلامی فعال بوده‌اند اما دشمن به دنبال ایجاد شکاف بین مردم و نظام است، لذا با هم‌افزایی و همدلی مشکلات مرتفع می‌شود.

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری افزود: دشمن با پمپاژ ناامیدی و ایجاد جنگ ادراکی به دنبال شکل‌گیری روح یاس در مردم است تا حضور در پای صندوق‌های رأی کمرنگ باشدـ

وی ادامه داد: در هر کجا که احساس می‌شود روح ناامیدی در جامعه ایجاد شده است رهبر معظم انقلاب با صلابت ورود کرده‌اند و با بیانات ارزشمند خود برنامه‌های طراحی شده دشمنان را نقش بر آب و اهداف آنان را نابود کرده‌اند.

حسینی بوشهری با تأکید بر اینکه مسئولین و مردم باید در کنار هم باشند گفت: ملت ایران از گردنه‌های سخت و فشارهای دشمنان عبور خواهد کرد.

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم اضافه کرد: دولت، مدیران، و نیروهای مسلح ما در حال تلاش هستند و دانشمندان کشور نیز در برنامه‌هایی چون سلول‌های بنیادین، فناوری نانو، صنعت نظامی و دیگر عرصه‌ها با تلاش خوب و با پیشرفت‌های به دست آمده دنیا را متحیر کرده‌اند.

نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: امروز دنیا از پیشرفت‌های جمهوری اسلامی در بخش‌های مختلف با وجود تحریم‌های ظالمانه استکبار متحیر شده است.