آیت‌الله اسلامیان برای کاندیداتوری در مجلس خبرگان رهبری ثبت نام کرد
آیت‌الله اسلامیان برای کاندیداتوری در مجلس خبرگان رهبری ثبت نام کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از شهرکرد، آیت‌الله علیرضا اسلامیان نماینده فعلی مردم استان چهارمحال و بختیاری در مجلس خبرگان رهبری، در ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری از حوزه انتخابیه چهارمحال و بختیاری ثبت نام کرد. آیت‌الله علیرضا اسلامیان، متولد ۱۳۳۷ در شهر مقدس قم، مجتهد و عضو […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از شهرکرد، آیت‌الله علیرضا اسلامیان نماینده فعلی مردم استان چهارمحال و بختیاری در مجلس خبرگان رهبری، در ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری از حوزه انتخابیه چهارمحال و بختیاری ثبت نام کرد.

آیت‌الله علیرضا اسلامیان، متولد ۱۳۳۷ در شهر مقدس قم، مجتهد و عضو مجلس خبرگان رهبری، عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، عضو مجمع فقهی و مشورتی شورای نگهبان قانون اساسی، عضو هیات امنا دانشگاه قم، عضو هیات امنا دانشگاه علم و صنعت قم، استاد برجسته دروس خارج فقه و اصول و همچنین نماینده مردم استان چهار محال و بختیاری در دوره چهارم و پنجم مجلس خبرگان رهبری می باشد.

لازم به ذکر است، وی با کسب ۲۵۰ هزار رای در انتخابات دوره پنجم مجلس خبرگان رهبری برای بار دوم نماینده مردم استان چهارمحال و بختیاری در مجلس خبرگان رهبری شد.

پایان پیام/