آموزش حضوری و غیرحضوری دروس قرآنی در مرکز قرآن و حدیث قم
آموزش حضوری و غیرحضوری دروس قرآنی در مرکز قرآن و حدیث قم
مرکز قرآن و حدیث آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) برای آموزش حضوری و غیرحضوری آموزه‌های قرآنی و معارفی همزمان با آغاز ترم پاییز از عموم علاقه‌مندان ثبت‌نام می‌کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، ثبت نام ترم پاییز مرکز قرآن و حدیث آستان حضرت فاطمه معصومه(س) همزمان با ترم پاییز آغاز شده است.

علاقمندان به آموزش‌های قرآنی و معارفی با مراجعه به سایت مرکز قرآن و حدیث به آدرس Qhkarimeh.com می توانند به صورت حضوری، نیمه حضوری و مجازی در کلاس‌های ترم پاییز این مرکز ثبت نام کنند.

نشانی https://qhkarimeh.ir/n/D4 برای ثبت‌نام دوره‌های مجازی و نشانی https://qhkarimeh.ir/n/Dp برای ثبت‌نام دوره‌های حضوری قابل دسترس است و علاقه مندان از سراسر کشور می‌توانند در دوره های پیش‌بینی شده ثبت نام کنند و همچنین ثبت‌نام دوره‌های غیرحضوری، آفلاین و ویدئویی نیز به صورت مستمر انجام می‌شود.

در بخش آموزش‌های حضوری برای نونهالان از ۶ تا ۸ سال، کودکان از ۸ تا ۱۲ سال، نوجوانان از ۱۳ تا ۱۸ سال و جوانان از ۱۸ سال به بالا کلاس‌های متفاوت معارفی و قرآنی و در بخش آموزش‌های غیر حضوری دوره‌های آفلاین، مطالعاتی، آنلاین و حفظ و تثبیت تلفنی برای مخاطبان درنظر گرفته شده است.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس