آمادگی بیش از هزار و صد فروشگاه برای ارائه خدمات کالابرگ الکترونیکی در قم
آمادگی بیش از هزار و صد فروشگاه برای ارائه خدمات کالابرگ الکترونیکی در قم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم، وحید وزیری راد، روز چهارشنبه در نشست ویدئوکنفرانس سراسری که با موضوع کالابرگ الکترونیک برگزار شد، افزود: اکنون ۱۱ قلم کالا شامل پنیر، ماست کم چرب ، روغن مایع، […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم، وحید وزیری راد، روز چهارشنبه در نشست ویدئوکنفرانس سراسری که با موضوع کالابرگ الکترونیک برگزار شد، افزود: اکنون ۱۱ قلم کالا شامل پنیر، ماست کم چرب ، روغن مایع، مرغ ، تخم مرغ ، ماکارونی ، شکر ، قند ، گوشت منجمد، برنج و حبوبات در سطح این فروشگاه برای عرضه در قالب کالابرگ الکترونیکی در دسترس مردم قرار دارد. 

وی با بیان اینکه در ابتدای شروع طرح (اسفند ۱۴۰۱) حدود ۳۰۰ فروشگاه دارای زیر ساخت در این استان داشتیم، گفت : اکنون شمار این فروشگاه ها با کار و فعالیت جهادی به بیش از هزار و صد واحد رسیده است. 

وزیری راد بیان کرد: طبق بررسی‌ها میدانی برنج و روغن بیشترین متقاضی در بین کالاها را دارند که البته مردم درانتخاب کالاها اختیار تام دارند. 

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم تصریح کرد: یکی از مزایای کالابرگ الکترونیک آن است که دولت مابه التفات قیمت کالاها را پرداخت کند و مردم می توانند این کالاها را با قیمت مصوب تهیه نمایند. 

وی با بیان اینکه در استان قم به لحاظ کالا هیچ گونه کمبودی وجود ندارد، گفت: تمام زیر ساخت ها برای عرضه اجناس با کالابرگ الکترونیکی در این استان فراهم است. 

وزیری راد بیان کرد: بررسی میدانی بیانگر خرید این نوع کالا ها در تمام فروشگاه های طرف قرارداد طرح کالای الکترونیک در استان قم دارد. 

وی گفت: طرح خرید کالابرگ الکترونیک اختیاری است و مردم می توانند به صورت اختیاری از آن بهره ببرند.

پایان پیام/۷۸۰۲۳