آغاز زندگی مشترک ۶۰ زوج جوان در حرم حضرت معصومه(س)
آغاز زندگی مشترک ۶۰ زوج جوان در حرم حضرت معصومه(س)
اتاق عقد حرم مطهر بانوی کرامت در روز عید مبعث رسول اکرم(ص) میزبان ۶۰ زوج جوان برای انجام عقد ازدواج بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، اتاق عقد حرم مطهر بانوی کرامت در روز مبعث رسول اکرم(ص) میزبان ۶۰ زوج جوان برای انجام عقد ازدواج بوده است.

همچنین با اعلام اداره امور خانواده حرم مطهر حضرت معصومه(س) از روز گذشته رزرو نوبت برای ایام ابتدای ماه شعبان تا میلاد امام سجاد(ع) باز شده است و علاقه‌مندان می توانند برای عقد ازدواج در این ایام مبارک در اتاق عقد حرم مطهر بانوی کرامت نوبت بگیرند. از سوم اسفند ماه نیز امکان نوبت گیری برای ایام نیمه شعبان تا پایان ماه شعبان فراهم می شود.

علاقه‌مندان برای استفاده از اتاق عقد حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها می توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی fatemi.amfm.ir/wed فرایند ثبت نام را انجام دهند و یا با مراجعه به پرتال جامع آستان مقدس فاطمه معصومه سلام الله علیها در بخش پرتال ها بر روی گزینه پیوند آسمانی کلیک کرده و مراحل ثبت نام اتاق عقد را دنبال کنند.

برای ثبت نام اتاق عقد حرم مدارکی از جمله تصویر برگه جواب آزمایشگاه، تصویر فرم تکمیل شده رزرو نوبت که در سایت قابل دانلود است، تصویر صفحه دوم شناسنامه زوجین و تصویر طلاق نامه یا گواهی فوت همسر در صورت ازدواج دوم عروس ضروری است.

شرایط استفاده از اتاق عقد حرم مطهر عبارت از حضور به‌موقع و خروج بهنگام، همراه داشتن حداکثر ۱۰ نفر به غیر از زوجین، استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی، ممنوعیت ورود افراد با علایم سرماخوردگی و عدم پذیرایی از مهمانان و زائران است.

گفتنی است در صورت خالی بودن ظرفیت امکان رزرو نوبت تا ۱۰ روز آینده وجود دارد و پس از تکمیل اطلاعات در سامانه ثبت نام اتاق عقد، پیامکی از شماره ۳۰۰۰۱۱۲۲ مبنی بر ثبت و رزرو زمان عقد برای متقاضی ارسال می‌شود.

  • منبع خبر : پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه(س)