آزمون عمومی حفظ قرآن در قم برگزار می‌شود
آزمون عمومی حفظ قرآن در قم برگزار می‌شود
مرکز قرآن و حدیث آستان مقدس حضرت معصومه(س) ویژه حافظان سراسر کشور در گروه های سنی مختلف آزمون عمومی حفظ قرآن کریم را به‌صورت شفاهی، حضوری و مجازی برگزار می‌کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل بیت(ع) اولین آزمون عمومی حفظ قرآن کریم را به‌صورت شفاهی، حضوری و مجازی ویژه حافظان سراسر کشور در گروه‌های سنی مختلف برگزار می‌کند.

این آزمون در رشته‌های حفظ یک جزء، دو جزء، سه جزء، پنج جزء، هفت جزء، ۱۰ جزء، ۱۵ جزء، ۲۰ جزء، ۲۵ جزء و حفظ کل قرآن کریم برگزار می‌شود.

آزمون این دوره همزمان با نیمه اول دی‌ماه برگزار می‌شود و به برگزیدگان در آزمون از سوی سازمان تبلیغات اسلامی، مدرک معتبر اعطا می‌شود.

ثبت‌نام از طریق آدرس hefz.telavat.ir انجام می‌شود و مدارک مورد نیاز برای ثبت‌نام یک قطعه عکس (۳*۴ اسکن شده)، کد ملی و شماره شناسنامه است که باید به هنگام ثبت‌نام در سایت بارگذاری شود.

همچنین متقاضیانی که می‌خواهند به‌صورت مجازی در آزمون شرکت کنند باید پس از ثبت‌نام از صفحه ثبت‌نام عکس گرفته و به شناسه @Quranharam در پیام‌رسان ایتا ارسال کنند.

یادآور می‌شود، علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آزمون و دوره‌های آموزشی و معارفی مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل بیت(ع) می‌توانند به شناسه https://qhkarimeh.com/n/R۵ در پیام‌رسان ایتا پیام ارسال کنند و یا با شماره ۰۲۵۳۷۱۷۵۵۲۸ برای ثبت‌نام آقایان و با شماره ۰۲۵۳۷۱۷۵۵۰۶ برای ثبت‌نام بانوان تماس بگیرند.ر

  • منبع خبر : پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه(س)