آتش‌نشانان قم سال گذشته سه هزار و ۵۴۲ نفر را نجات دادند
آتش‌نشانان قم سال گذشته سه هزار و ۵۴۲ نفر را نجات دادند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، علی زندیه در گفت‌وگو با خبرنگاران، مأموریت‌های عملیاتی آتش‌نشانی در سال ۱۴۰۱ را موردتوجه قرار داد و اظهار داشت: در سال گذشته در مجموع ۱۰ هزار و ۷۶۴ عملیات توسط عوامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، علی زندیه در گفت‌وگو با خبرنگاران، مأموریت‌های عملیاتی آتش‌نشانی در سال ۱۴۰۱ را موردتوجه قرار داد و اظهار داشت: در سال گذشته در مجموع ۱۰ هزار و ۷۶۴ عملیات توسط عوامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم انجام گرفت.

وی هزار و ۸۱۴ مورد این عملیات‌ها را مربوط به حریق دانست و افزود: هزار و ۵۰۹ مورد حادثه و ۷ هزار و ۴۴۱ مورد خدمات ایمنی نیز در سال ۱۴۰۱ صورت گرفت.

سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم خاطرنشان کرد: در مجموع این تعداد عملیات‌ها، ۳ هزار و ۵۴۲ نفر توسط عوامل آتش‌نشانی نجات پیدا کرده‌اند.

وی یکی از ویژگی‌های آتش‌نشانی قم در سطح کشور را زمان رسیدن به محل حوادث برشمرد و یادآور شد: متوسط این زمان در قم ۴ دقیقه بوده که این زمان با توجه به استانداردهای جهانی و کشوری، آمار خوبی به‌حساب می‌آید.

پایان پیام/۷۸۰۲۳